+90 236 233 83 02

info@selsanmakina.com

Türkçe English

Kurumsal

Hakkımızda

2010 yılında kurulan “Selsan Makine” döküm sektörüne yönelik verdiği hizmetlerle kısa sürede yurt içi ve yurt dışı sektör liderlerinin dikkatini çekmiş ve firmaların iyi tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.

Selsan Makine deneyimli kadrosu ile, ısıtma soğutma, döküm, beyaz eşya ve otomotiv sektörlerine yönelik; tasarım, talaşlı imalat, bakım onarım, yedek parça üretimi, kaynak hizmetleri vermektedir.

Sürdürülebilir Kalite

Selsan Makine olarak üretim modelimiz tüketiciye ulaşırken sadece finansal ya da kalite bazlı bir anlayışı kapsamamaktadır. Biz, günümüz şartlarında özellikle sanayide ön planda tutulması gereken sürdürülebilirlik ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Yapılan her üretim dünya kalite standartlarında olup tüm süreçler kalite sürdürülebilirliği için bir standart olarak belirlenir ve sonraki üretimlerde bu yol izlenir.

Üretimini yaptığımız tüm ürünler ve kaynaklarında yüksek kalite standartlarında çevre dostu ve ekonomik büyümeye artısı olacak bir anlayışa sahibiz.

selsan makina fabrika

Misyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak. Çözüm geliştiren, pazarlayan ve artı değer üreten bir firma olma anlayışı içerisinde müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarına uygun teknolojik gelişmelerle uyumlu güvenli ve yüksek iş ahlakımız ile hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Ürün çeşitliliğimizi arttırarak alanımızda daha da ilerleyip piyasada tercih edilen rekabet gücü yüksek bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Belgelerimiz